Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klárka - osmý měsíc

8. 8. 2010

13.7.2010 - leze, sedí

Tři týdny jsme byli na Slovensku, tam bylo pro Klárinku všechno nové a možná i proto se do žádných jiných novinek moc nepouštěla. Ovšem jen co jsme se vrátili, tak se do toho s vervou pustila a dnes se dá říct, že Klárinka už opravdu leze. Už to není jen plazení se po bříšku, nebo houpání se na kolínkách. Klárinka už opravdu leze. A nejen to. Už i sama sedí. Ne sice moc dlouho, ale sedí. Toto je dost velká změna. Dosud jsme byli zvyklí vídat Klárku jen v horizontální poloze a najednou nám tu ční do výšky :-)


 

19.7.2010 - poprvé se postavila

Ano, dnes se Kláričce podařilo si poprvé sama stoupnout. S pomocí proutěné židličky se sama vztyčila. Další dny to sice opět zkouší, ale už se nedaří.


 

21. a 22.7.2010 - těžké noci

Naší malé holčičce se vstávání teď možná nedaří i proto, že na něj nemá dost sil. Tyto dvě noci byli pro ni i rodiče mimořádně náročné. Klárinka prakticky nespala, v náručí sice usínala, ale co 10 minut se budila. Něco ji trápí. Mysleli jsme, že zoubek, ale žádný nový se neukázal.


 

29.7.2010 - umí se postavit

Po více než týdnu se Klárka dnes večer opět postavila. Ovšem už to není náhoda, ale naše děťátko se vstáváním baví nepřetržitě celý večer.


 

Ke konci tohoto měsíce Klárka už bez problému leze z místnosti do místnosti. Ze stoje si dokonce umí opatrně sednout. Vlastně vůbec nepadá.


 

Klárinka je opravdu velice usměvavé děťátko. Stačí jí jen velice málo a hned se usmívá, opravdu naše sluníčko. Přesto si tatínek myslí, že Klárka bude největší rošťák, prý to má v očích. Tak uvidíme :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář