Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klárka - sedmý měsíc

8. 7. 2010

9.6.2010 - naušničky

Dnes pan doktor Klárince propíchl ouška a nasadil naušničky. Zatím jsou otočené dozadu, až se ouška zahojí, otočíme je tak, jak patří. Píchání Klárinka oplakala. Díky znecitlivující mastičce samotný zákrok sice nebolel, ale to, že ji držíme, nesmí se pohnout a děje se něco nezvyklého, se jí pochopitelně vůbec nelíbilo.

16.6.2010 - preventivní prohlídka

Na preventivní prohlídce pan doktor konstatoval, že Klárka je naprosto zdravá a vyvíjí se správně. Váží už maličko přes 7,5 kg a na délku má 65cm. Naše holčička si pana doktora a jeho ordinaci z minulého týdne velice dobře pamatovala a jasně dávala najevo, že nechce, aby se jí ani jen trošku dotknul. A to máme mimořádně milého a šikovného pana doktora.

19.6.2010 - Komjatice

Na tři týdny do Komjatic! Klárinka už vláčkem jela, i na Slovensku byla, ale v Komjaticích je poprvé. Změnu prostředí nesla Klárička skvěle, byla úplně stejná jako doma.

22.6.2010 - první jídlo

Klárka dnes ochutnala vařené brambory. Dá se říct, že jí nechutnaly :-) Ale další dny už jedla celkem pěkně a postupně papá stále větší porce.

27.6.2010 - dnes má naše nejmenší už 200 dnů

1.7.2010 - první zub

Objevil se první zoubek! Jednička vlevo dole. Tak dlouho jsme na něj čekali! Klárinka už delší dobu špatně v noci spala a budila se.

8.7.2010 - druhý zub

Tentokrát pravá dolní jednička.

8.7.2010 - Lengrub

Ještě jedno velké cestování, tentokrát autem s kmotřičkou z Komjatic do Lengrubu za tatínkovou rodinou.

Ještě jedna věc se nedala tento měsíc přehlédnout. Klárinka pláče, když vidí maminku. Ne, že by ji neměla ráda, spíš právě naopak. Když je jen s tatínkem, je hodná, spokojená. Ale když přijde maminka do místnosti, Klárička ji hned pláčem volá k sobě a neustále sleduje pohledem. Jak si ji maminka vezme do náruče, tak je opět miminko spokojené a klidné.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář