Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klárka - čtvrtý měsíc

8. 4. 2010

17.3.2010 - prohlídka u lékaře

Klárinka dnes byla na preventivní prohlídce ve třech měsících. Vše v pořádku, holčička nám pěkně přibírá a až na občasný kašel a pravé očko, které ji trošku zlobí, je zcela v zdráva.

19.3.2010

Dnes naše nejmladší princezna oslavila už 100 dní na světě

22.3.2010

Klárinka dnes poprvé ve svém životě opustila Českou republiku. Nebyla ale nijak daleko, jeli jsme jen na jednodenní výlet do Bratislavy.

Zároveň dnes Klárka poprvé cestovala vlakem. Ale zvlášť cesta tam byla trošku napínavá. Ve vlaku měl být vůz pro kočárky a invalidní vozíčkaře. Žádný takový tam však nebyl (čekali jsme širší vstup a prostor ve vagonu, ale ve skutečnosti jednalo se jen o naprosto totožný vagon jako ty ostatní, jen byl "papírově" označený jako vůz pro kočárky) a než jsme našli průvodčího, tak vlak už zavřel dveře a skoro jsme neodjeli. Nakonec stál tatínek s kočárkem celou cestu v chodbičce hned za nástupními dveřmi. Radost z výletu nám to ale ani v nejmenším nepokazilo :-) Klárinka většinu času na výletě prospala. Cestou zpět už byla vzhůru, tak byla s námi v kupé a kočárek stál na chodbě sám. :-)

26.3.2010

Dnes má naše miminečko taky jedno své poprvé, ale ne právě veselé. Klárka má svou první horečku. Naštěstí po pár dnech je pryč, aniž bychom zjitili, z čeho to vlastně měla.

2-5.4.2010

Další poprvé - tentokrát první Velikonoce. Bohužel to nebyly Velikonoce, jak by měly být. Nejstarší sestřičku bolela ouška, Boží hod velikonoční jsme strávili na pohotovosti, Verunka měla zánět obou oušek. Tak snad příští rok si to všichni užijeme se vším, co k Velikonocům patří.

6.4.2010 - tři měsíce a čtyři týdny

První přetočení! Dnes se naší šikulce podařilo dvakrát se otočit ze zádíček na bříško.


 

Ke konci tohoto měsíce prospí Klárinka i celou noc v kuse, až 10 hodin vydrží bez jídla.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář