Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klárka - třetí měsíc

8. 3. 2010

19.2.2010 - chytá hračky

Dnes jsme si poprvé všimli, že Klárka se už krásně natahuje za hračkami. Když jí dáme dětskou hrazdičku s pověšenými hračkami, tak po nich natahuje ručky a opravdu se jí daří je chytat.


 

21.2.2010 - první hlídání

Poprvé byla Klárinka na hlídání u babičky. Sice jen krátké, asi hodinové, ale počítá se. Obě holky to zvládly skvěle :-)


 

23.2.2010 - pokousaná

Magdalenka silně kousla Klárinku do prstíčků, maminka seděla hned vedle nich, ale stejně tomu nezabránila. Magdalenka byla "před akcí" zcela klidná, neudělala to ve vzteku, spíš ze zvědavosti. Prstíčky sice nějakou dobu měnily barvu, ale nakonec vše bez následků. A maminka bude ostražitější.


 

28.2.2010 - Klára Anežka pokřtěna

Pokřtili jsme našeho malého andílka. Obřad se konal u Minoritů v kostele sv. Janů v Brně. Bez kmotřičky Peťulky by to snad ani nešlo, ale narozdíl od sestřiček má Klárinka navíc i kmotra - strejdu Filipa, nejstaršího z tatínkových sourozenců. Filip přijel z Irska, babička Monika, dědeček Filip a teta Monika (nejmladší z tatínkových sourozenců) přijeli zase ze Slovenska. Celý křest byl opravdu veselý. Až tak, že jsme při obřadu jedno pomazání zapomněli. Ale nevadí, vše bylo doplněno a Klára Anežka je řádně pokřtěna. Veselá byla i následná hostina, kmotr Filip hrál na klavír, zpívalo se a tancovalo. Jen hlavní oslavenec většinu oslavy prospal.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář