Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třináctý měsíc


 

Obrazek


 

1.6.2009 - Magdalenka má rok!!!

První narozeniny jsme oslavili ve více etapách, s celkem čtyřmi dorty. Magdalenka dostala pěkné dárečky, například odrážedlo nebo kočárek, o který se dosud praly s Verunkou.


 

2.6.2009

Dnes jsme byli na preventivní prohlídce u pana doktora. Magdalenka váží 10,34kg a měří 74cm. Měli jsme trochu obavy, protože Magdalenka nezvykle moc pije, dětem v roce stačí něco přes litr, naše holčička vypije i dva a půl. Pan doktor nás proto pro jistotu poslal na různá vyšetření, z nichž naštěstí všechna dobře dopadla.


 

Magdalenka je velice šikovná, například umí už sama vylézt na židli. Má starší sestřičku, která ji učí spoustu věcí, případně je Magdalenka sama odkouká. Určitě toho umí více než Verunka v jejím věku, zná spoustu her, které se Verunka naučila vlastně nedávno.


 

Máme doma teď ještě víc křiku než dřív. Magdalenka totiž přestala být lhostejná k tomu, že jí Verunka všechno bere. Dosud si nechala mlčky všechno líbit, to už teď ale neplatí. Vříská a hlavně má i jednu účinnou zbraň - umí pořádně kousat. Když vycení zuby, Verunka raději uskakuje.


 

Magdalenka je hodně samostatná osůbka. Dokáže si velice dlouho hrát sama, zabaví se i maličkostí, zkouší si sama různé nové věci, rozhodně nepotřebuje naši přílišnou pozornost. Ovšem jakmile se jí něco nelíbí, tak se okamžitě z tichošlápka změní v pořádnou dračici :-). Naštěstí nebývá tak těžké ji rozptýlit. I tak je z ní stále větší divoška.


 

Naše menší dceruška opravdu velmi ráda tancuje. Uslyší nějakou melodii a hned zvedne ručičky a pohupuje se. Měli jsme nějakou dobu pokažené rádio, tak to pak z nedostatku hudby tancovala úplně u všeho, třeba když začala pračka odstřeďovat :-)


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář