Jdi na obsah Jdi na menu
 


Desátý měsíc


 

Obrazek


 

9.3.2009

Obě holky jsou nemocné, mají několik dnů horečky. Paní doktorka diagnostikovala zánět nosohltanu a předepsala antibiotika.
Nemoc Magdalence znovu přivolala ekzém na nožičce, který byl po dlouhé době konečně pryč.


 

16.3.2009

V novém bytě!!! Konečně jsme se přestěhovali do našeho nového bytu. Má sice jen dva pokoje, ale to je dvakát víc než náš původní byt :-). Pokoje jsou velké, takže je tu mnohem více místa, děvčátka budou mít kde řádit.

Máme zde dva balkony, jeden jsme vyhradili Magdalence na spaní a moc si spaní venku oblíbila. Uspávání je velice jednoduché - dítko oblékneme, položíme do kočárku, zakryjeme a odejdeme :-). Spí dvakrát denně tak dlouho, že to už nevydržíme a po třech hodinách ji budíme.


 

17.3.2009

Tři samostatné kroky!!!


 

22.3.2009

Magdalenka sama přejde metr!!!


 

27.3.2009

A teď už přejde přes celý pokoj!!!


 

28.3.2009

Dnes má Magdalenka 300 dnů.


 

Magdalenka byla mimořádně hodné a klidné děťátko. O to více nás překvapuje, co předvádí teď. Ano, dokáže si dlouho sama hrát a nevyžaduje tolik pozornosti jako Verunka, ale když pak není po jejím, tak je z ní úplná dračice. Zlostně vřeští, má hrozivý pohled, háže se o zem, zkrátka obrovský nervák. Mysleli jsme, že Verunka je malý zuřivec, to jsme ovšem ještě nevěděli, jakých scén je desetiměsíční miminko schopno.


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář