Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pátý měsíc


 

Obrazek


 

1.10.2008

Nemocné období pokračuje, pan doktor holkám proto dnes nasadil i antibiotika.


 

2.10.2008

Magdalenka poprvé ochutnala svou nožičku :-)


 

4.10.2008

Jakoby těch zdravotních obtíží nebylo málo, objevil se Magdalence na obličejíčku ekzém.


 

16.10.2008 - preventivní prohlídka

Magdalenka váží už téměř 7 kilo, přesně 6915 g. Na délku má naše krásná holčička 65cm. Pan doktor Magdalenku moc pochválil. Řekl, že se na ručkách vzpírá jako šestiměsíční miminko. Nutno ale říct, že se Magdalenka před panem doktorem mimořádně předvedla, i maminka jen koukala :-). Proběhlo i další očkování, Magdalenka opět pří píchnutí ani brvou nehla!


 

23.10.2008 - naušničky

Pan doktor propíchnul Magdalence ouška a nasadil jí naušničky (dočasně otočené naopak). Naše jinak statečná holčička to trochu oplakala, ale aspoň už to má za sebou.


 

Magdalenka nám tento měsíc jakoby velmi vyrostla. Je totiž mnohem šikovnější než dřív. Přetáčí se tam i zpět, dokonce se vcelku rychle pohybuje vpřed i vzad, pěkně ji už poslouchají ručičky, často si něco brouká, brumlá, prská či vykřikuje, dělá "letadýlko" - leží na bříšku, zvedne ruce i nohy a zhoupne se na hrudníčku. Baví ji schovávaná a chechtá se legráckám, které pro ni vymýšlí Verunka - třeba když po Magdalence nechává poskakovat hračky nebo když vyleze na stůl a vše z něj háže malé sestřičce dolů a podobně :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář